Gaziantep rent a carGaziantep Araç Kiralama Koşulları
Gaziantep araç kiralama olarak sizden talep eden bilgileri kiralama amacı dışında ya da herhangi bir amaç ile kişisel verilerinizi kullanmamaktayız. Bilgileriniz gizlilik şartıyla şirketimiz tarafınca tutulmaktadır. Araç kiralama için öncelikli koşul ehliyet sahibi olunması zorunluluğudur. Araç kiralama yaşı en az 21 olarak belirlenmiştir. Bu ekonomik, lüks ve büyük araçlara göre de değişim gösterebilmektedir. İlaveten araç kiralamanız için en az 2 yıllık ehliyet kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer aracı sizden başka birisi kullanacaksa ek sürücü olarak eklenmektedir. Kiralama öncesinde ek sürücünün bildirilmesi gerekmektedir.

Sürücülerin bildirilmesinin sebebi kasko altına alınması için gereklidir. Ek sürücüde, diğer sürücü gibi aynı koşullara sahip olmalıdır. Kiralama süresi minimum 1 gün olarak belirlenmektedir, bu sebeple bir günden az olan kiralamalarda 1 gün olarak kabul edilmektedir. Araçların belirlenen kilometre sınırı kiraladığınız aracın kapsamında gösterilmektedir. Sınırsız kilometre belirtilen araçlarda herhangi bir hız sınırı konulmakta olup, sınırlı olan araçlar için kilometre aşım ücreti uygulanabilmektedir. Gaziantep oto kiralama olarak kiralamak istediğiniz araca ilişkin tüm bilgileri size aktarmamız için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kartla, nakit olarak, ön ödemeli gibi seçeneklerle ödemelerinizi kabul edebilmekteyiz. Aracınızı teslim alırken tüm ödeme yöntemleri için ehliyetinizi ve kredi kartınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Trafik ve park cezaları, sigorta kapsamında olmayan araçlar ve eksik yakıt gibi durumların olma ihtimaline karşın aracı kullanacağınız süre için belirli bir depozit alınmaktadır. Aracı teslim ettikten sonra bu depozit size geri verilmektedir. Gaziantep rent a car olarak kiralık araçlarımızın tamamı bizim üzerimize sigortalıdır. Ek olarak havaalanından aracımızı kiralamak isterseniz, uçuş bilgilerinizi bize iletmeniz gerekmektedir.

Kiraladığınız aracı yalnızca belirlenen adresten teslim alabilmekte olduğunuz gibi iade ederken de belirlenen adresten teslim etmeniz gerekmektedir. Araç tesliminde ve iadesinde en fazla bir saat bekleme kabul ettiğimizi bilmelisiniz. Aracın deposunu dolu ya da boş olarak tercih edebilmektesiniz. Tercihinize göre aracın deposunu aynı şekilde firmamıza iade edilmesi beklenmektedir. Firmamız araçlarında HGS ve OGS (otomatik geçiş ücreti) bulunmaktadır. Olası plan değişikliklerinde iptal ve erteleme gerçekleştirilebilmektedir.

Gaziantep Araç Kiralamada Dikkat Etmeniz Gerekenler
Gaziantep araç kiralama sektöründe öncü firmalardan birisi olarak müşterilerimizin seçimlerini ve ihtiyaçlarını daima göz önünde bulundurmaktayız. Tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve kullanımınıza uygun aracı bulmanızda yardımcı olurken, dikkat etmeniz gereken bazı hususları sizin için sunuyoruz. Öncelikle belirlenmesi gereken kiralayacağınız aracı iş seyahatinde mi, aile ve akraba gezisinde mi, turistlik amaçlı mı, ticari amaçlı mı kullanacağınızdır.

Bunlara göre yolcularınızın ve valizlerinizin ne kadar olduğu da önem taşımaktadır. Eğer valiziniz çok ise ya da fazla yolcunuz var ise size ona göre araç kiralamanızda yardımcı olabilmekteyiz. Fazla valiz için bagaj kapasitesi yüksek olan bir araç seçmeniz önemlidir. Böylelikle araç kiralama keyfini daha iyi yaşayabilir ve bu gibi sorunlarla karşılaşmadan problem yaşamadan yolculuk edebilirsiniz. Araç kullanım sürenize göre yakıt seviyesini belirleyebilirsiniz. Eğer aracı fazla kullanmayı düşünmüyorsanız aracın deposunu dolu olarak alıp, dolu şekilde teslim edebilirsiniz. Bu sayede fazla yakıt masrafından da kurtulabilirsiniz. Gaziantep araç kiralama

Eğer havaalanından geliyorsanız, Gaziantep oto kiralama olarak size havaalanından aracı teslim almanızı öneririz. Böylelikle şehir içine kadar zahmet etmeden ilk andan itibaren daha rahat bir yolculuk yaşayabilirsiniz. Havaalanı ya da şehir içi ofisimizden kiralama tercihi tamamen size aittir. Seçmiş olduğunuz araç ve belirlediğiniz teslim adresine ulaşım Gaziantep oto kiralama firmamız tarafından sağlanır, aracınızı güvenle teslim alabilirsiniz. Önemli olan bir diğer husus ise bütçenize uygun aracı belirlemenizdir. Alınan depozito ve belirlenen gün bedeli ile beraber size uygun olan aracı seçmeniz birçok açıdan mantıklı olacaktır.

Gaziantep rent a car olarak araçlarımızda GPS bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz her yere bilmeseniz bile çok rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Seyahatiniz çok kolay bir hale gelir ve sorunsuz yolculuk yapabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak çocuk koltuğunuzu yanınızda getirebilirsiniz, bu sayede masraftan da kaçınabilirsiniz. Araçlarımızda hırsızlık koruması, hasar sorumluluk güvencesi, havalimanı ücreti, yerel vergiler ve yol vergileri dahildir. Firmamız sadece sizin seçtiğiniz ekstralar için teslim ofisinde ek ödeme talep edebilmektedir. Ekstra istemediğiniz sürece herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *